مدیریت رزومه های کارجویان

رزومه های کارجویان سازمان،‌ یکی از مهم ترین دارایی های سازمان است. زمان و انرژی فراوانی برای جستجو، جذب و ارزیابی رزومه های کارجویان در سازمان صرف شده است. ما در کندو به خوبی به این امیر واقفیم و بنابر این بهترین امکانات مورد نیاز شما را برای مدیریت بهینه و استفاده موثر از آنها مهیا کرده ایم.

شما می توانید از روش های مختلف سورسینگ برای تجمیع و یکپارچه سازی رزومه ها در پنل کندو استفاده کنید. برخی از اطلاعات مورد نیاز رزومه ها به کمک پارسینگ خودکار از داخل متن رزومه خوانده می شوند و رزومه ها با فرمت استانداردی ذخیره می شوند.

به این ترتیب شما می توانید هر زمانی با استفاده از امکان فیلترینگ کارجویان، کارجوی مدنظرتان را به سادگی پیدا کنید.

برای هر موقعیت شغلی می توانید رزومه ها را در دو حالت مختلف نمایش مشاهده کنید. در صورتی که می خواهید نمای سریعی از جزییات رزومه ها داشته باشید، حالت نمایش لیستی رزومه ها به کار شما می آید.

در صورتی که مشاهده رزومه های کارجویانی که در مراحل مختلف استخدام قرار دارند برای تان اولویت بالاتری دارد، می توانید از حالت نمایش ستونی استفاده کنید.

ممکن است در آینده برای موقعیت های شغلی جدید بخواهید از رزومه هایی که قبلا دریافت کرده اید استفاده کنید. در این صورت می توانید در لیست همه کارجوها، اطلاعات همه کارجویانی که قبلا وارد مراحل استخدام یک موقعیت شغلی شده اند را مشاهده و با فیلترینگ و جستجو میان آنها، کارجوی مدنظرتان را پیدا کنید.

Powered by BetterDocs

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *