یکپارچه سازی شغل های منتشر شده در جاب ویژن با کندو

شما می توانید با یکپارچه سازی کامل جاب ویژن با کندو،اطلاعات تمام شغل های تان را که قبلا در جاب ویژن منتشر کرده اید در کندو مشاهده کنید و هر شغل را به یک شغل قدیمی یا جدید در کندو متصل نمایید. 

به این منظور بایستی در پنل کارفرمایی جاب ویژن روی دکمه یکپارچه سازی با کندو کلیک کنید تا به صفحه یکپارچه سازی با کندو هدایت شوید. 

بعد از تایید یکپارچه سازی، اکانت کندوی شما به اکانت جاب ویژن تان متصل خواهد شد و در صفحه یکپارچه سازی ذیل منوی تنظیمات، می توانید لیستی از شغل های منتشر شده در جاب ویژن را به همراه تعداد رزومه های اپلای شده روی آنها،  مشاهده نمایید. 

شما می توانید هر یک شغل های جاب ویژن را که قبلا به یک شغل در کندو متصل نشده، به یک شغل فعال در کندو متصل نمایید. همچنین در صورت تمایل می توانید با اطلاعات شغل مدنظر تان در جاب ویژن، شغل جدیدی را به پنل کندو اضافه کنید.

رزومه های موجود در شغل منتشر شده در جاب ویژن به مرور در شغل متصل شده در کندو بارگذاری خواهند شد. در صورتی که بعد از زمان اتصال شغل جاب ویژن به کندو نیز، اپلای رزومه جدیدی روی شغل منتشر شده در جاب ویژن انجام شود، رزومه به سرعت به شغل متناظر در پنل کندو افزوده می شود.

Powered by BetterDocs

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *