سورسینگ رزومه

اولین اقدام کلیدی برای استخدام نیروی مناسب برای یک موقعیت شغلی، جستجو و پیدا کردن کارجویان واجد شرایط است. به این منظور لازم است از منابع مختلف رزومه های کارجویان علاقه مند جمع آوری شود تا در مرحله بعدی بتوان با فیلترینگ و جستجوی میان آنها گزینه های واجد شرایط را وارد فرآیند استخدام نمود.

کندو به شما این امکان را می دهد که رزومه های کارجویان را از منابع مختلفی دریافت و به صورت یکپارچه در یک پنل در کنار هم مشاهده کنید. شما می توانید رزومه های کارجویان داوطلبی را که از طریق فرم استخدام اختصاصی (رزومه ساز) در صفحه موقعیت شغلی اپلای کردند مشاهده کنید.

علاوه بر آن می توانید رزومه هایی را که قبلا از طرق مختلف دریافت کرده اید به صورت گروهی به شغل اضافه کنید.

یکی دیگر از امکانات کندو، اینتگریشن با جاب ویژن است. شما می توانید با انتشار شغل از داخل کندو در جاب ویژن رزومه های دریافتی روی این سایت کاریابی را مستقیما دریافت کنید و یا با یکپارچه سازی جاب ویژن با کندو و مشاهده لیست شغل های منتشر شده در جاب ویژن، رزومه های دریافت شده را به یک شغل جدید یا موجود در کندو منتقل کنید.

علاوه بر این شما می توانید برای هر موقعیت شغلی یک آدرس ایمیل اختصاصی تعریف کنید و با به اشتراک گذاری آن، رزومه هایی که به آن آدرس ایمیل می شود را به صورت خودکار به پنل کندو منتقل نمایید.

Powered by BetterDocs

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *