مراحل شروع به استفاده از کندو

کندو یک نرم افزار تحت وب برای مدیریت یکپارچه فرآیند جذب و استخدام ( یا به عبارتی یک ATS یا Applicant Tracking System )  برای سازمان شماست. ( راجع به ATS بیشتر بدانید. )

شما می توانید با استفاده از کندو، موقعیت شغلی جدیدتان را ایجاد کنید(ایجاد موقعیت شغلی) و از منابع مختلف برای رزومه یابی استفاده کنید(سورسینگ رزومه) و با کمک اعضای تیم استخدامی تان (مدیریت تیم استخدام) در سازمان، کارجویان داوطلب را در مراحل استخدام(مدیریت فرآیند استخدام) به پیش ببرید تا بتوانید بهترین استعدادها را جذب کنید.

کندو امکانات زیادی را برای مدیریت رزومه های کارجویان در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید از این دارایی با ارزش به بهینه ترین شکل ممکن استفاده کنید.

کندو به کمک امکانات مختلف خود در زمینه اطلاع رسانی خودکار به کارجویان و اعضای تیم استخدام، به شما کمک می کند تا اطمینان داشته باشید که همه دینفعان فرآیند استخدام در یک صفحه مشترک قرار دارند.

ما در کندو به شما کمک می کنیم تا استخدام تان در سازمان را به صورت داده محور پیش ببرید(استخدام داده محور) و با استفاده از امکانات مختلف کندو در جهت تقویت برند کارفرمایی گام بردارید.

Powered by BetterDocs

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *